filmowanie i materiały wideo

Szukasz dobrej produkcji w przystępnej cenie - to oferta dla Ciebie. Dwie kamery, rejestrator dźwięku i atrakcyjny montaż, który opiera się na doborze scen z wykonanego materiału i odpowiednim ich połączeniu. Wykonuję film, do którego po latach z przyjemnością sięgniecie. Nic nie nudzi i ogląda się z przyjemnością. Moda szybko mija, a pewne wartości pozostają niezmienne. Zachęcam do kontaktu i omówienia szczegółów. To nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Już teraz możesz zobaczyć wykonane albumy i okładki jakie Para Młoda otrzymuje jako pamiątkę swojego ślubu. Wszystko spersonalizowane i wykonane w najwyższej jakości materiałach. Taka forma gwarantuje długowieczność materiałów. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach taniego i nietrwałego badziewia jakie jest ogólnie dostępne w korzystnych cenach.

 • pigmentowy nadruk na płytach w technologi tuszu Ultra Chrome K3 od Epson
 • druk albumów w procesie fotochemicznym
 • płyty DVD i BluRay VERBATIM

 • Przedstawiam film z pracy nad albumem ślubnym w najwyższej jakości druku pigmentowego Epson Ultra Chrome K3 i jedynej w swoim rodzaju oprawie. Taki druk to wspaniałe kolory z suptelnymi przejściami tonalnymi między światłem a cieniem. Naturalny kolor skóry, śnieżnobiała suknia ślubna i prawdziwe czernie w garniturze. Trwałość kolorów szacowana jest na dziesiątki lat. Producent twierdzi, że zdjęcia odpowiednio przechowywane nie stracą na jakości kolorów nawet do 200 lat!. Album bardzo duży i ciężki. Tak wykonany, aby poszczególne strony nigdy się nie wyłamały. Zawiasem nie jest zdjęcie jak to bywa w tradycyjnej fotoksiążce. Film został zrealizowany w mojej pracowni. Pominąłem w nim prace graficzne. Zobaczycie moment kalibracji papieru do druku, tworzenie odpowiedniego profilu ICC po to by kolory były właściwe i dokładne, perfekcyjne docinanie kart do albumu. Zamawiając usługę u mnie możecie się spodziewać najwyższej jakości i trwałości. To ważne, bo przecież gigabajty zdjęć z dzisiejszych komputerowo-smartfonowych czasów nie przetrwa do następnych pokoleń. Zadbaj o to.
  Tradycyjną fotoksiażkę zostawiamy w tyle...

  Partner serwisu:
  Rahmund Piasta fotograf
  Copyright by Rajmund Piasta (Fotograf ślubny - Fotograf na wesele - Fotografia ślubna - Zdjęcia ślubne - Kielce, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolska).
  Wszelkie fotografie na tej stronie chronione są prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione.
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt tel. 607-448-676