FotoAlbum

Od kilku lat w Fotografii Ślubnej funkcjonuje doskonale oprawa zdjęć w introligatorskie fotoksiążki. W tej chwili w ofercie firm jest cała paleta okładek, okienek, zdobień i obszyć znacznie uatrakcyjniających produkt. Niestety, sam album stał się bardzo popularny. Wykonując albumy dla swoich klientów cały czas szukałem rozwiązania bardziej kreatywnego. Rozwiązania pozwalającego na edycję poszczególnych kart albumu, dowolność stosowania czasu i wydarzeń. Od roku 2013 wprowadziłem do oferty Album Kreatywny!. Nazwa trochę tajemnicza, ale proszę wierzyć - pozwalająca na zupełnie inne rozwiązania. Przede wszystkim umożliwia stosowanie szerokiego wachlarza wydruków pigmentowych w technologii druku Epson UltraChromeK3 Szczegóły podaję przy spotkaniu...

Już teraz możesz zobaczyć wykonane albumy i okładki jakie Para Młoda otrzymuje jako pamiątkę swojego ślubu. Wszystko spersonalizowane i wykonane w najwyższej jakości materiałach. Taka forma gwarantuje długowieczność materiałów. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach taniego i nietrwałego badziewia jakie jest ogólnie dostępne w korzystnych cenach.

 • pigmentowy nadruk na płytach w technologi tuszu Ultra Chrome K3 od Epson
 • druk albumów w procesie fotochemicznym
 • płyty DVD i BluRay VERBATIM
 • OPRAWA FOTOALBUMÓW

  Partner serwisu:
  Rahmund Piasta fotograf
  Copyright by Rajmund Piasta (Fotograf ślubny - Fotograf na wesele - Fotografia ślubna - Zdjęcia ślubne - Kielce, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolska).
  Wszelkie fotografie na tej stronie chronione są prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione.
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt tel. 607-448-676